Kymco Club

Pro příznivce značky Kymco

* FAQ    * Hledat

* Registrovat  * Přihlásit se 
Právě je ned 16 čer 2019, 18:42

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 264 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 3 4 518 Následující
Autor Zpráva
 PříspěvekNapsal: stř 17 říj 2018, 19:21   Předmět příspěvku: Akce MoravskoSlezsko 24-26.5.2019
Starší Kecal

Nazdáááááááár kamarádi.Po delší odmlce se hlásí Vámi všemi vroucně milovaný a neobyčejně oblíbený Trotlík.Protože se mi doneslo že by bylo fajn ,kdyby příští rok byl některý ze srazů na Moravě(hlavně Vašek prý si stěžoval že už ho nebaví jezdit kolem komína)dal jsem dohromady hlavu s Cosíkem, Marshalem a Honzínem a naše neobyčejně geniální mozky daly dohromady zatím jen nástin příštěročního srazu.Datum srazu by mohl být 5-6 měsíc ,cíle během sobotní spanilé jízdy by mohly být tyto:

1.vagonařské muzeum Studénka(https://www.vagonarske-muzeum.cz/)
2.Zbrašovske aragonitové jeskyně v Teplicích nad Bečvou(http://www.caves.cz)a najít příslušnou jeskyni-je to stránka pro všechny přístupné jeskyně v ČR.
3.Muzeum břidlice v Budišově nad Budišovkou(odkaz jsem nenašel asi jej toto muzeum nemá)( má, já jsem ho našel - Gek - http://www.budisov.eu/volny-cas/muzeum-bridlice/.
4.Přehrada Slezská Harta s projížďkou výletní lodí po hladině přehrady.

Toto jsou naše návrhy na Moravský sraz,dávám ho sem asi s velkým předstihem ale alespoň máte dost času si to nechat projít hlavou a na srazu NA PŮL CESTY by bylo fajn kdybychom si řekli kam se budete chtít podívat a podle toho zajistíme ubytování bude Budišov nad Budišovkou
Mimochodem,kde bude sraz NA PŮL CESTY.

Omlouvám se Zdendovi. Malinko jsem to zčitelnil a doplnil a opravil odkazy.

Kdo jede
Rozdělení do chatek - Budišov nad Budišovkou

Laďa + Janka vlastní stan (Bez sociálky)
Rosi + Šárka 3 lůžko + sociálka
Mulah + ? 3 lůžko + sociálka
Ruda + Zdenička 3 lůžko + sociálka
Vladimír + Elen Hillovi 3 lůžko bungalov bez sociálky
Hanka 2 lůžko bez sociálky
Trotl + Romča + Maršal + Miss Maruš 4 lůžko + sociálka
Gek + Věrka + Milda 4 lůžko + sociálka --- Gek + Věrka vzhledem k přetrvávající neschopence Geka, je účast ohrožena. Milda v tom případě bude vyprávět pohádku na spaní Zdeničce a Rudovi.
Jako + Zuzka + Jouza + Lenka 4 lůžko + sociálka
Datel + Vyhloš 3 lůžko bez sociálky
Honza + Simča 3 lůžko bez sociálky

Sobotní trasa je tato:
Budišov, Kružberk přehrada - zastávka na přehradě.
Hořejší Kunčice, Leskovec, Rázová,
Mezina - zastávka - zde jsou k vidění čedičové vyvřelé kamenné varhany (stejné jako v Kamenickém Šenově).
Valšov, Břidličná, Rýžoviště.
Jiříkov - cíl cesty. Prohlídka v Pradědově galerii.
V Rázové se na zpáteční cestě z Pradědovy galerie stavíme na oběd a poslední zastavení bude na přehradě Slezská Harta. Pak už bez zastávky směr kemp v Budišově.
Celková délka trasy je cca 120 km

Oběd na sobotní vyjížďku je zatím do 15.5 otevřen.
Polévka:
1. Dršťková 39,- Kč
2. Dle denní nabídky, chtěli bychom nudlovou s játrovými knedlíčky 30.- Kč

Hlavní jídlo:
1. Hovězí guláš, houskový knedlík, cibule 145,- Kč
2. Filé na másle z cherry rajčaty a citronem, šťouchané brambory 125,- Kč
3. Smažený vepřový řízek, vařené brambory, kyselý okurek 145,- Kč
4. Smažený sýr se šunkou - plísňák - niva, hranolky, tatarák 145,- Kč

Pro bezpepťáky nám nabídl nějaké těstoviny nebo ho máme ukecat na nějakou rybu?

Naposledy upravil(a) manet125 dne stř 31 říj 2018, 18:55, celkem upraveno 2 x.

PříspěvekNapsal: stř 17 říj 2018, 20:01   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Starší Kecal

I ty kujone :D

PříspěvekNapsal: stř 17 říj 2018, 22:11   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Superkecal

Zajímavé, zítra kouknu na mapu. První z ubytování působí atraktivněji :wink: Dobrý plán, kluci :yes:

Edit: Tak jsem koukal na netu a penzion Setina je trošku bokem od hlavních silnic, ale jinak působí sympaticky. Muzeum ve Studénce vypadá dost zajímavě, aragonitové jeskyně jsou trošku mimo (s ohledem na plánování trasy vyjížďky), ale jistě taky atraktivní podívaná. Slezská Harta, to je nádhera. Muzeum břidlice v Budišově je nedaleko Slezské Harty, ale kousek je taky VN Kružberk (ze seriálu Velké Sedlo).

Naposledy upravil(a) Gandalf dne čtv 18 říj 2018, 14:20, celkem upraveno 1 x.

PříspěvekNapsal: čtv 18 říj 2018, 06:26   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Spisovatel příspěvkový

Hurá, jedeme na Moravu !!! :Y: :D

PříspěvekNapsal: čtv 18 říj 2018, 17:13   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Expert

Vzhledem ke vzdálenosti na 99% sám. A vůbec. Takových pěkných koutů ve vlasti máme,kde jsme ještě nebyli a zase Ostravsko :?

PříspěvekNapsal: čtv 18 říj 2018, 17:55   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Superkecal

No jo,když těch aktivních chacharů je v klubu nejvíc :mrgreen:
Taky bych si dal sraz třeba v Jeseníkách,Krkonoších,Kutné Hoře a spoustu jinde.Ale když dodtud nikdo není,kdo to zařídí ? Prostě nějaký střed republiky od severu k jhu je volný.

Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.

PříspěvekNapsal: čtv 18 říj 2018, 19:09   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Starší Kecal

Ok,nikomu nenutím zrovna okolí Ostravy,jak jsem psal v prvním příspěvku,celý tento nápad vznikl na tom základě ,že někteří z Vás si chtěli odpočinout od srazíků v Čechách a projevili zájem o nějaký sraz na Moravě.Protože jsme s klukama tak trochu počítali s tím,že ne každému se bude sraz v okolí Ostravy líbit,předběžně jsme si nastinili možnost náhradního srazu a to ve Východočeském koutu republiky konkrétně v okolí Police nad Metují.Problém je v tom (jak už psal Rosi)že tato lokalita je trochu z ruky a nikdo z nás ji nemá takzvaně na dosah.Všechno ohledně organizace srazu v tomto místě(pokud by se tam nějaký sraz dělal)by asi zůstala na Jakovi( má to tam z nás nejblíže.) :wink:

PříspěvekNapsal: čtv 18 říj 2018, 20:07   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Expert

Třeba já byl před 3 týdny na párty v Božanově ( 5km vzdušnou čarou od Police n. M. 20km po silnici) Bydleli jsme tady. Okolí je nádherný, jen ty silnice stojí za pendrek. Jo a zařizovala nám to tam kamarádka z Brna stačilo zavolat, rezervovat, a objednat pívo

PříspěvekNapsal: ned 21 říj 2018, 16:18   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Už mám víc než deset

Tak to máme již dva srazy na Moravě. Ostravu s Trotlikem a druhý s Václavem v Božanově.

PříspěvekNapsal: ned 21 říj 2018, 17:40   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Starší Kecal

Tuž Datlíku já jsem sice nekukal na mapu kdeže ten Božanov leží,ale Vašek psal že to je cca.20 km od Police n.Metují,a ta Police neleží na Moravě ale pár km.od Náchoda směrem na Broumov :wink:Takže furt zustava na Moravu jen jeden srazík.Okolí Police jsme zvolili jako náhradní řešení kdyby ta Morava nevyšla.Okolí Police je fakt moc pěkné,byli jsme tam a Mařšálojc eskadrou už 3x a troufnu si říct,že jsme eště všechno neviděli.Všichni co se tam ocitnou se nacpou do Adršpachu a tím pádem o ostatních pěkných místech nemají ani páru. :)

PříspěvekNapsal: ned 28 říj 2018, 13:59   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Spisovatel příspěvkový

Konečně jsem se dostal k počítadlu, neb pro letošek mám s venkovními pracemi splněno a chtíc se podívat na penzion Slezská Harta, narazil jsem na problém. Kde je? Odkaz i po Gekojc zásahu není funkční :-(.
Prosím o nápravu, bych rád věděl do čeho jdu :-).
Co termín, už známe?

PříspěvekNapsal: ned 28 říj 2018, 17:29   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Spisovatel příspěvkový

Penzion jsem neupravoval, nějak jsem ho přehlédl. Zdenda musí upřesnit, penzionů je tam několik.

PříspěvekNapsal: pon 29 říj 2018, 05:40   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Starší Kecal

Omlouvám se za neuvedení konkrétního termínu akce,v prvním přízpěvku jsem napsal že by to mohlo být v období května-června.Protože je o tuto akci obrovský zájem o čemž svědčí spousta kladných ohlasů,máme s Marshálem problém určit konkrétní datum tak,aby se dostalo skutečně na všechny zájemce.
:D :D :D Ale vážně:Navrhli jsme tuto akci zatím jen jako nápad na přští sezonu,zatím se vás ozvalo jen maličko takže vůbec není jasné,jestli se to vůbec uskuteční a tím pádem jsme ještě neřešili konkrétní datum
Ohledně toho pezionu:na Hartě jich je několik ale tento konkrétmí zná Marshal(jezdil tam)takže ho zaůkoluku aby dal na stránky konkrétni odkaz s funkční adresou. :wink:

PříspěvekNapsal: pon 29 říj 2018, 08:05   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Spisovatel příspěvkový

Neváhejte a dejte termín. Těžko někdo teď ví, co bude dělat v červnu.
Mě osobně by vyhovoval první víkend v červnu (1.-3.6.2019) a na 90% nevyhovoval víkend 14.-16.6.2019). Musím taky někdy vyvézt Maneta a dokázat prasečkářům, že nejsou jen oni :-D

PříspěvekNapsal: pon 29 říj 2018, 14:34   Předmět příspěvku: Re: Akce MoravskoSlesko
Už mám víc než deset

[quote="trotl"]
dávám ho sem asi s velkým předstihem ale alespoň máte dost času si to nechat projít hlavou a na srazu NA PŮL CESTY by bylo fajn kdybychom si řekli kam se budete chtít podívat a podle toho zajistíme ubytování.

Mildo, vždyť tady je napsáno, že se domluvíme na zimním srazu????

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 264 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 3 4 518 Následující

Všechny časy jsou v UTC+02:00