Setkání na půl cesty - 10.2.2018

Motosrazy atd.

Moderátoři: manet125, Gek

Gek
Spisovatel příspěvkový
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání na půl cesty - 10.2.2018

Příspěvek od Gek » pon 12 úno 2018, 11:46

Pokud byste chtěli vidět skanzen a paní průvodkyni v kroji, koukněte sena toulavku. Je sice vysílaná před 8 lety, ale na kráse skanzenu neubývá.
"Festina lente.". To platí stále a na všem.
1/2 URAL RETRO 750 side.
"Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici." :)

jouza74
Expert

Příspěvek od jouza74 » pon 12 úno 2018, 16:49

My se omlouváme, že jsme se neozvali včera, ale protože jsme se řádně zdrželi na Černém Mostě rovněž v IKEA, tak večerní kolotoč s potomstvem byl obzvláště výživný. Popravdě jsem neměl čas ani chuť ťukat do mobilu.

Dnes čas mám, tak to snad napravím.
Mr. Gek přátelé, to je známka jistoty a kvality. Proto jsem rád, že právě on se pravidelně stará o tento zimní scuk. S lehkostí kolibříka otevírá uzavřená muzea, skanzeny a kdoví co ještě zažijeme. Metoda jakou zpracoval na první poslech nepříjemnou paní průvodcovou, tak to byl majstrstick. Urala nařídila ukázat, prohlídku přerušila a kdyby Zdenda ještě trošku na pilu přitlačil, jistě by i čestného kolečka se sajdkárem dosáhl. Byť jen jako spolujezdec. Takový je to kabrňák!!! Sláva mu i jeho okouzlující manželce Věrušce.
Všem ostatním děkuji za to, že si našli čas, který ve společnosti této bandy není nikdy promarněný. Bylo nám s Vámi dobře. Dobře nám tak.

Ps: ten orloj mě trápí doteď, naprostý šílenec ten Probošt. "BOŽÍ"
Kymco Vitality 2T r.v. 2007 už nemám, nahradila ho "Karkulka" Honda SH 125i r.v. 2013 a na delší štreky Moto Guzzi Breva 750 r.v. 2004

Gek
Spisovatel příspěvkový
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gek » pon 12 úno 2018, 19:00

Tak to mi až slzu v oko vehnalo. Děkuji za slova chvály, ale takovou si snad ani nezasloužím. Baví mě to a děláme to pro vás rádi kamarádi a jsem rád, když se vám líbí. Příště zase něco hezkého navštívíme.
"Festina lente.". To platí stále a na všem.
1/2 URAL RETRO 750 side.
"Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici." :)

HonzaH
Spisovatel příspěvkový
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzaH » úte 13 úno 2018, 05:44

:shock: To jsem blázen ... začal jsem ssice zprávu psát u fotek, pak jsem si to ale uvědomil, Ctrl+X jsem to vystřihl, Zrušil a Ctrl+V jsem tu zprávu dopsal v tomto vlákně, ať nemarasím vlákno s fotkama. Nerozumím, proč se to nakonec objevilo "U fotek" ?? ... nicméně děkuji za přesun příspěvku sem, Geku, určitě jsem se nesnažil ďublat písmena mezi fotky :wink:
Kymco Downtown 300i ABS ... od 28.8.2014 brázdí Prachaticko
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
Jinak já su Honza ... pro méně bystřejší .. :wink:

Odpovědět