Agility City - rok výroby

Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátoři: manet125, Gek

Uživatelský avatar
jouza74
Superkecal
Příspěvky: 3031
Registrován: úte 20 pro 2011, 08:22
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od jouza74 » úte 25 zář 2012, 09:24

To Gek určitě je !!!
Před pěti lety jsem byl v Jičíně s kolegou z práce kupovat splašený trubky Sachs MadAss 50. Za dva roky mu byla padina slabá a začal dumat jak to polepšit. Někde na netu zjistil, že do toho lidi cpou motory z pitbiků. Objednal tedy motor od výrobce OO Racing z Anglie 140 ccm, který má garantovaný výkon 14 koní na zadním kole. Společně jsme ho usadili do rámu, napojili karburaci, nainstalovali nový výfuk a pak to přišlo. Elektriku nemám rád a tady bylo všechno jinak než na tom padesátkovém motoru. Prostě spousta drátů navíc, protože nový motor nepotřebuje baterii, nemá startér a jeho alternátor je hrozně slabý na to, aby utáhl všechna světla s halogenovýma žárovkama. Všude dát LED žárovky jsme zvládli, ale napáchat správně zapalování bylo přiznávám mimo moje schopnosti. Bohužel milý kolega někde dostal kontakt na Depo-scooters a nadopovanýho Sachsíka tam odtlačil. Za týden mělo být hotovo, ale jak správně tušíte nebylo. Dostali jsme se do stejného bodu jako Fanda z Chrastavy. Měsíc a nic, neposkytovali vůbec žádné info a nakonec se majitel nechával zapřít. Bylo rozhodnuto, dáme stroj jinam. Jaké bylo naše překvapení, když prodavač povídá, že neví kde milý Sachsík je. Majitel opět na zapřenou. Byli jsme odhodlaní tam vlítnout s policií a měl jsem i domluvenýho šváru co dělá na kriminálce, že to nebude velký problém. Dostali poslední 3 dny na navrácení stroje a zároveň i tu výstrahu s policajtama. Nakonec ho vydali, ale elektrika byla tak domr.aná, že se mi chtělo plakat a stejně to nevrčelo. Kolega si pak sehnal nějakýho amatéra z Dynína a ten mu to dal za hubičku do kupy. Jezdí to parádně dodnes. Akorát příští rok bude muset prvně na STK a to jsem zvědav co tam bude vyprávět za pohádky o 50 ccm.

Po tomhle pro mě Depo-scooters neexistuje !!! :evil:
Kymco Vitality 2T r.v. 2007 už nemám, nahradila ho "Karkulka" Honda SH 125i r.v. 2013
na delší štreky Moto Guzzi Breva 750 r.v. 2004
a na ty nejdelší Triumph Trophy 1200 SE r.v. 2013

Gek
Spisovatel příspěvkový
Příspěvky: 7713
Registrován: pon 21 dub 2008, 10:53
Bydliště: Moravany u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gek » úte 25 zář 2012, 09:50

Protože jsme se dosatali zase kousek mimo mísu, založil jsem nové téma. Tady Jouzu poprosím, aby ten svůj příspěvek tam zkopíroval a pak ho odtud vyhodíme. Ten příspěvek. Tam to budeme mít hezky pohromadě.
"Festina lente.". To platí stále a na všem.
1/2 URAL RETRO 750 side.
"Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici." :)

Odpovědět